Info

Harrieti fotostuudio töötab Tallinnas alates 2006. aastast.

Portree

Portreefoto eesmärk on anda edasi inimese meeleolu ja isikuomadusi, peegeldada tema huvisid või ametit, jäädvustada mingit hetke või perioodi elus. Perefotol, paari portreel jms peegeldub nende inimeste omavaheline kontakt ja vastastikune suhe.

Portreefoto pildistamisel saab kasutada erinevaid detaile ja aksessuaare. Tähtis on isikupärase riietuse valik ja ettevalmistus (juuksed ja käed-jalad korda, naistel proff meik). Üle ei maksa pakkuda, kuid tegemata jätta ei tohi. Ei ole olemas ebafotogeenilist inimest. Iga inimese juures on võimalik leida tema isikupära ja sära. Enne pildistamist saame üle täpsustada riietusstiili ja detailid, teeme selgeks ka pildistamise eesmärgi – väga oluline on juba pildistamise planeerimisel teada kas fotod tehakse isiklikuks mälestuseks või kasutatakse neid hoopis esindusfotodena tööalaselt või sotsiaalmeedias, tutvumisportaalides.

Fotod valmivad kahe-kolme nädala jooksul peale pildistamist. See aeg on vajalik piltide hoolikaks valikuks, järeltöötluseks (digitaalseks ilmutamiseks) ja igapäevaseks kasutamiseks sobivasse formaati (jpeg) salvestamiseks.

Meie lemmikuks on ajatu must-valge foto. Kuid fotosessiooni seeriasse tuleb ka värvilisi pilte. Sessiooni hinnas sisalduvatele piltidele võib lisanduda veel duubleid, mida on soovi korral võimalik juurde tellida kas paberfotona või trükiresolutsioonis fotofailina. Fotosessiooni lõpptulemus sõltub ettevalmistusest, koostööst ning vahel lihtsalt tujudest ja meeleolust. Beebi emale-isale võib lohutuseks öelda, et ka nutupildid on aastate pärast väga mõnus meenutus.

Antud hinnad kehtivad meie stuudios kohapeal ja Tallinnas. Hea meelega pildistame ka väljaspool Tallinna, selleks palun saata täpsem hinnapäring.

Harrieti stuudio on spetsialiseerunud ühe kuni kahe inimese portreele.  Valminud fotod on mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Kommertslikel eesmärkidel kasutamine tuleb eraldi kokku leppida ning on sõltuvalt tingimustest tasuline. Suuremate gruppide pildistamine võimalik kokkuleppel.

Fotode kasutamisel sotsiaalmeedias, trükimeedias ja mujal tuleb fotode juurde lisada autor ehk fotograafi ja stuudio nimi, näiteks: fotograaf Mari Rostfeldt, Harrieti Stuudio.

Harrieti Stuudio asub Tallinnas, Kalamajas ja on boutique stiilis väike portreefoto stuudio. Pildistamine toimub stuudios või väljas, aga sageli ka kliendi juures kohapeal.

Kõik fotosessioonid toimuvad eelneva broneeringu alusel.

Broneeringud ja küsimused telefonil +372 5171599 või epostiga info[at]harriet.ee

Meikar_harrieti_stuudio