Info

Harrieti Stuudio fotograafid töötavad Tallinnas alates 2006. aastast.

Portree

Portreefoto eesmärk on anda edasi inimese meeleolu ja isikuomadusi, peegeldada tema huvisid või ametit, jäädvustada mingit hetke või perioodi elus. Perefotol, paari portreel jms peegeldub nende inimeste omavaheline kontakt ja vastastikune suhe.

Stilistika

Portreefoto pildistamisel saab kasutada erinevaid detaile ja aksessuaare. Tähtis on isikupärase riietuse valik ja ettevalmistus (juuksed ja käed-jalad korda, naistel proff meik). Üle ei maksa pakkuda, kuid tegemata jätta ei tohi. Ei ole olemas ebafotogeenilist inimest. Iga inimese juures on võimalik leida tema isikupära ja sära. Enne pildistamist saame üle täpsustada riietusstiili ja detailid, teeme selgeks ka pildistamise eesmärgi – väga oluline on juba pildistamise planeerimisel teada kas fotod tehakse isiklikuks mälestuseks või kasutatakse neid hoopis esindusfotodena tööalaselt või sotsiaalmeedias, tutvumisportaalides.

Pildigalerii

Fotod valmivad kahe-kolme nädala jooksul peale pildistamist. See aeg on vajalik piltide hoolikaks valikuks, järeltöötluseks (digitaalseks ilmutamiseks) ja igapäevaseks kasutamiseks sobivasse formaati (jpeg) salvestamiseks.

Mustvalge foto

Meie lemmikuks on ajatu must-valge foto. Kuid fotosessiooni seeriasse tuleb ka värvilisi pilte. Sessiooni hinnas sisalduvatele piltidele võib lisanduda veel duubleid, mida on soovi korral võimalik juurde tellida kas paberfotona või trükiresolutsioonis fotofailina. Fotosessiooni lõpptulemus sõltub ettevalmistusest, koostööst ning vahel lihtsalt tujudest ja meeleolust. Väikese lapse emale-isale võib lohutuseks öelda, et ka nutupildid on aastate pärast väga mõnus meenutus.

Hinnakiri

Hinnad kehtivad Tallinnas: Harrieti Stuudio hinnakiri Hea meelega pildistame ka väljaspool Tallinna, selleks palun saata täpsem hinnapäring. 

Harrieti stuudio on spetsialiseerunud ühe kuni kahe inimese portreele.  Valminud fotod on mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Kommertslikel eesmärkidel kasutamine tuleb eraldi kokku leppida ning on sõltuvalt tingimustest tasuline. Suuremate gruppide pildistamine võimalik kokkuleppel.

Fotograaf on autor

Fotode kasutamisel sotsiaalmeedias, trükimeedias ja mujal tuleb fotode juurde lisada autor ehk fotograafi ja stuudio nimi, näiteks: fotograaf Mari Rostfeldt, Harrieti Stuudio.

Kus pildistada?

Harrieti Stuudio asub Tallinnas, Kalamajas ja on boutique stiilis väike portreefoto stuudio, mis mõeldud laste pildistamiseks. Muidu pildistame stuudiofotot Tallinnas Tondil avaras stuudios, nii stuudiovälkude kui ka loomuliku päevavalgusega. Sageli pildistame hoopis stuudiost väljas, looduses, mere ääres või ka kliendi juures kohapeal.  Parim ametiportree sünnib aga just seal, kus inimene oma tööd teeb. Võtke ühendust ja aitame valida parima koha pildistamiseks!

NB! Viiruste leviku ajal on hea tähelepanek, et professionaalne fotograaf omab vastavat tehnikat ja saab pildistada 2 meetri kauguselt. Pildistatavatega saab fotosessiooni ajal kenasti parajat distantsi hoida. Ja värskes õhus viibimine on parim ennetus. Olgem kõik terved!

Kõik fotosessioonid toimuvad eelneva broneeringu alusel.

Broneeringud ja küsimused telefonil +372 5171599 või epostiga info[at]harriet.ee

Meikar_harrieti_stuudio